Seniors Electro Show

Parostatkiem w piękny rejs….Statkiem na parę w piękny rejs…Na pokładzie statku „Fantasmagoria” można podziwiać piękne widoki, nawiązać nowe znajomości oraz odprężyć się przy dźwiękach współczesnej muzyki electro… Tylko dokąd w ogóle płyniemy i dlaczego na pokładzie dzieją się dziwne rzeczy?

O tym, co wydarzy się podczas tego rejsu przekonamy się podczas spektaklu „Seniors Electro Show”, którego premiera odbędzie się 20 listopada o godz. 18.00 w Miejscu Chwila przy ul. Ogrodowej 31/35 na warszawskiej Woli. Spektakl popremierowy będzie miał miejsce 21 listopada w Wolskim Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6 o godz. 18.00.

Seniors Electro Show” powstał w ramach cyklicznych warsztatów teatralno – muzycznych dla seniorów z Woli i nie tylko. Zajęcia opierały się na wspólnych improwizacjach z mocnym wsparciem muzyki electro miksowanej na żywo przez DJ Hiro Szyma. Efektem warsztatów jest dokumentalny spektakl improwizowany z udziałem wszystkich uczestników projektu.

Obsada:

Kapitan: Stanisław Sikorski

Gracja: Ula Płochocka

Jollanta: Anna Woroniecka

Aldona: Zofia Bogdańska

Mirka: Irena Bielecka

Cecylia: Lidia Voinea- Dubert

Justine: Zuzanna Skalska

Franciszek: Jerzy Zawadzki

Pan Czarek: DJ Hiro Szyma

Ze specjalnym udziałem:

Pudel Sziszi: Taco

Przygotowanie projektu i reżyseria: Edyta Ganc i Ewa Gampel

Opracowanie muzyczne: DJ Hiro Szyma

Film i montaż filmowy :Rafał Jarnicki

 

Projekt stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna realizowany jest przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Wola dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.

Relacja na periscope:

https://www.pscp.tv/ZbigniewHoldys/1djxXERdevkKZ