Rock Stars

Zagadkowy neseser porzucony pod drzewem… Wspomnienie łososiowej apaszki… Złowrogi krzyk za oknami… I kelner, który tkwi od 40 lat w tym samym Klubie… Do akcji musi wkroczyć słynny Detektyw Kantenberg … W ten sposób spotkanie klasowe umówione przez tajemniczą Zuzannę zamienia się w prawdziwe show szczerości. A wszystko z mocnym brzmieniem rocka, który staje się inspiracją, aby wyjść poza ustalone granice, normy i role..

Zapraszamy na spektakl finałowy projektu „Laboratorium Seniora: Rock Stars”, który odbędzie się 8 czerwca 2016 o godz. 18.00 w Klubie Balsam przy Racławickiej 99 w Warszawie.

W spektaklu wezmą udział uczestnicy warsztatów teatralnych realizowanych w ramach projektu „Laboratorium Seniora: Rock Stars” stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna. W finałowym przedstawieniu zaprezentują się seniorzy z Mokotowa ze wsparciem zespołu rocka eksperymentalnego „Ja Wisła, Ja Odra”. Gościnnie na scenie zagrają uczestniczki z wcześniejszego projektu Spółdzielni „CV Show”.
Realizacja projektu i reżyseria: Eva Gampel i Edyta Ganc

Występują:
Detektyw Kantenberg: Stanisław Sikorski
Janek Bond: Tadeusz Wyszyński
Janina: Elżbieta Zakrzewska
Krycha: Alina Ignatowicz
Lidka: Zosia Bogdańska
Olga: Elżbieta Bobrowicz
Viola: Barbara Ratyńska

oraz gościnnie:
Elwira Susz: Magda Słojewska
Jessica: Matylda Górniak

Wsparcie muzyczne: „Ja Wisła, Ja Odra”

Bieżące informacje na temat projektu na facebooku: Laboratorium Seniora: teatr dokumentalny 55+
Spółdzielnia Dokumentalna: www.spoldzielniadokumentalna.pl.

Projekt stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna realizowany jest przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Mokotów dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.