Deser Pokoleniowy

DESER: spektakl – zebranie w wykonaniu młodzieży i seniorów

   Wszystko zostało przygotowane. Sala konferencyjna, ekran i rzutnik. Jest też flipczart oraz papier ksero. Pracownicy zajmują miejsca i przygotowują się do obrad na temat wizji nowego deseru….    A jednak….  To nie będzie typowe zebranie…Na spotkaniu pojawia się przysłany z góry Prezes, a razem z nim dziwne zmiany i muzyczne flow… Jak odnajdą się w nowych realiach firmy przedstawiciele różnych pokoleń? Czy uda im się dojść do porozumienia i opracować wspólną koncepcję kampanii reklamowej deseru? I czym naprawdę jest tytułowy Deser?

Dowiemy się tego podczas premiery spektaklu „Deser“, która odbędzie się  5 grudnia 2017     o godz. 19.00 w Sali Konferencyjnej biurowca przy ul. Grzybowskiej 80/82  w Warszawie. Pokaz przedpremierowy odbędzie się 4 grudnia o godz. 18.00 w Wolskim Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6 w Warszawie. Wstęp bezpłatny.

 

„Deser Pokoleniowy” to projekt międzypokoleniowy realizowany przez stowarzyszenie Spółdzielnia Dokumentalna w miesiącach wrzesień – grudzień 2017. W ramach regularnych warsztatów teatralnych uczestnicy zapoznali się z technikami improwizacji, dramy oraz muzycznych działań happeningowych.  Przedstawiciele Młodzieży 13 plus i Młodzieży 60 plus wspólnie wybrali motywy muzyczne bliskie obydwu pokoleniom, które zostały włączone w scenariusz finałowego spektaklu dokumentalno – improwizowanego.

  

 

OBSADA:

 Brajan – Prezes: Grzegorz Szyma

Zygmunt – syn Prezesa: Zygmunt Butkiewicz

Andżela – Członek Zarządu: Kinga Molenda

Fernanda – Stażystka: Lidia Voinea – Dubert

Vanessa – Tłumaczka: Ludmiła Dąbrowska

Dita – Creative Head: Zofia Bogdańska

Helena – Szefowa Recepcji: Ula Płochocka

Liwia – Asystentka Recepcji: Sylwia Puławska

Lidia – Konserwatorka: Irena Bielecka

Weronika – Trener Salsy: Bożenna Burakowska

Waldemar – Radca Prawny: Stanisław Sikorski

Karol – Dyrektor HR: Marek Turkiewicz

Iwo – Dolby Consultant: Jakub Staromłyński

Eryka –  Agentka Sanepidu: Ewa Olbrycht

Anna – kandydatka do reklamy: Ola Żebrowska

Marzanna – kandydatka do reklamy: Jagna Górniak

Przygotowanie projektu i reżyseria: Edyta Ganc & Ewa Gampel

Materiały filmowe i fotograficzne: Edyta Ganc & Ewa Gampel

 

 

 

Projekt stowarzyszenia Spółdzielnia Dokumentalna realizowany jest przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Wola dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.

Partnerem projektu jest Wolskie Centrum Kultury.