FORTY FIKCJA – zapraszamy na warsztaty teatralne na Mokotowie!

Czy wiesz czym jest happening teatralny? Czy chciałbyś zagrać w przestrzeni Fortów Mokotów i stać się częścią niezwykłego, spontanicznego wydarzenia?

STARTUJEMY Z PROJEKTEM „FORTY FIKCJA”!
Jesteś związany z dzielnicą Mokotów? Czy mieszkasz tu, a może czasem bywasz? Zapraszamy Cię do teatralnej grupy happeningowej!
Podczas najbliższych tygodni w ramach cyklicznych warsztatów teatralnych stworzymy wspólnie fabułę i ramy happeningu, który odegramy na początku czerwca na terenie Fortów Mokotów:)
To będzie prawdziwa Forty Fikcja:))

PROWADZĄCE:
Ewa Gampel i Edyta Ganc

ZGŁOSZENIA:
spoldzielniadokumentalna@gmail.com
506466488, 504398639

SZCZEGÓŁOWO O PROJEKCIE:
„Forty fikcja” to projekt teatralny o charakterze happeningowym i dokumentalnym, którego finałem będzie wielowymiarowy happening teatralny dziejący się równoległe w kilku przestrzeniach na terenie Fortów Mokotów. Działania happeningowe zakładają wykorzystanie przestrzeni naturalnych, w których dzieje się akcja, jak również ich specyfiki.
DLA KOGO?
Projekt zakłada udział uczestników w różnym wieku – młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Działania będą miały wymiar zarówno teatralny, jak i dokumentalny. Scenariusz happeningu będzie opierał się na twórczej pracy uczestników, improwizacjach powstałych podczas warsztatów, jak również na motywach dokumentalnych związanych z samymi historiami osobistymi uczestników, jak i z Fortami Mokotów.

Projekt jest realizowany przez stowarzyszenie Spółdzielnia Dokumentalna dzięki dofinansowaniu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *